OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA
III NIEDZIELĘ ADWENTU
12.12.2021– 19.12.2021

1.To już trzecia niedziela adwentu dlatego w liturgii słyszymy zachętę „Radujcie się zawsze w Panu”. Ta radość płynie ze świadomości, że „Pan jest blisko”.

2.Przypominamy o mszach świętych roratnich, które odprawiamy dla dorosłych w dni powszednie o godz. 6.45, dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00.

3.Zapraszamy na spowiedź adwentową z udziałem spowiedników z sąsiednich parafii w sobotę 18 marca od godz. 16.00 do 18.00. Zachęcamy do skorzystania w tym czasie z sakramentu pokuty, aby w pełni przeżywać świąteczną radość z Narodzenia Pańskiego.

4.W sali parafialnej i w zakrystii do nabycia świece wigilijne „Dzieło Pomocy CARITAS”.

5.Panowie organista i kościelny zakończyli roznoszenie opłatków wigilijnych. Jeśli z różnych powodów nie mamy jeszcze opłatka to można zgłosić się do Panów osobiście, aby go nabyć.

6.W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45.

7. W piątek po porannych roratach zapraszamy chętne osoby do pomocy przy dekoracji świątecznej naszej świątyni.

8.Bóg zapłać za ofiary dziś składane na kolektę gospodarczą na inwestycje w naszej parafii.

9. Ze względu na zapytania i zainteresowanie tegoroczną kolędą w naszej parafii po konsultacji z wiernymi, informujemy parafian że planujemy kolędę tradycyjnymi trasami i odwiedzimy tych parafian którzy zaproszą kapłana do wspólnej modlitwy. Znakiem zaproszenia będzie wyrażenie zgody na kolędę po zapytaniu przez ministranta. Kolędę rozpoczniemy po świętach.

10.U ministrantów do nabycia ,,Niedziela’’, dla dzieci ,,Świat misyjny.