OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21.11.2021 – 28.11.2021

  1. Dzisiejszą niedzielą Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończymy rok liturgiczny. W centrum liturgii staje Chrystus jako Król Wszechświata, który powołał nas do swojego Królestwa. Natomiast w przyszłą niedzielę rozpoczniemy już Adwent i nowy rok kościelny.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy w poniedziałek wspomnienie św. Cecyli, Patronkę śpiewu kościelnego, w środę św Męczenników Andrzeja Dung- Lac i Towarzyszy, w czwartek św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  3. Za tydzień w pierwszą niedzielę adwentu zbiórka ofiar do puszki na paczki świąteczne dla dzieci. Również będą już do nabycia świece wigilijne dzieło pomocy Caritas.
  4. W poniedziałek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45.
  5. Za tydzień w niedzielę na mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy młodzież kandydatów do bierzmowania. Po mszy świętej dla kandydatów adwentowa katecheza i spotkanie formacyjne.
  6. Bóg zapłać za ofiary dziś składane do puszki po mszach świętych na pomoc Caritas dla uchodźców z granicy Białoruskiej.
  7. U ministrantów do nabycia ,,Niedziela’’ oraz dla dzieci ,,Świat misyjny’’i inne czasopisma misyjne, pod chórem nowy numer biuletynu parafialnego za który składamy ofiary na kolejny druk. W biuletynie znajdują się między innymi pytania synodalne na które można odpowiedzieć anonimowa włączając się tym samym w prace synodu Biskupów.