OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXX TYDZIEŃ ZWYKŁY 24.10.2021 – 31.10.2021

  1. Zakończyliśmy Tydzień Misyjny przeżywany pod hasłem ,,Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Niech modlitwa za misje i misjonarzy stale nam towarzyszy.
  2. Przed nami ostatni tydzień października. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30.

3.W liturgii kościoła we wtorek 26 października przypada druga rocznica konsekracji naszej świątyni. Za tydzień w niedzielę podziękujemy Dobremu Bogu za nasz Dom Modlitwy i modlić się będziemy za wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego powstania i nadal troszczą się o jego piękno.

  1. Zbliża się listopad pomyślmy więc o naszych zmarłych. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki do wypominek. Zaznaczmy na kartkach czy są to wypominki roczne i ich godzinę, czy jednorazowe, czy msza zbiorowa za zmarłych, którą odprawimy w dzień Zaduszny o godz. 18.00. Wypominki roczne odmawiamy w każdą niedzielę przed mszą poranną i Sumą. W tych wypominkach wspominajmy modlitewnie naszych najbliższych zmarłych. Natomiast wypominki jednorazowe odczytane będą w tygodniu po Wszystkich Świętych przed wieczorną mszą z modlitwą różańcową za zmarłych.
  2. Przypominamy, że cały czas obowiązuje nas noszenie maseczek i zakrywanie ust i nosa. Zachęcamy do korzystania z płynu do dezynfekcji rąk podczas wchodzenia do kościoła.
  3. W tygodniu podczas wieczornego różańca okazja do spowiedzi świętej przed uroczystością Wszystkich Świętych.
  4. U ministrantów do nabycia „Niedziela”oraz czasopisma misyjne. Pod chórem nowy numer biuletynu parafialnego za który składamy ofiary na kolejny druk.