OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 10.10.2021 – 17.10.2021

  1. Trwamy w miesiącu październiku, zapytajmy siebie ile razy w tym miesiącu wzięliśmy do ręki różaniec, aby polecać się Bogu i wraz z Maryją uwielbiać Jezusa. Różaniec w naszej świątyni dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30

2.Dzisiejszej niedzieli obchodzimy w naszej Ojczyźnie XXI Dzień Papieski przeżywany pod hasłem „Nie lękajcie się”. Z tej okazji w całej Polsce zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, z której dochód przeznaczony jest na pomoc stypendialną dla dzieci i młodzieży z najuboższych regionów Polski. Bóg zapłać za ofiary do puszek na ten cel.

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy w piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby misji. Polecamy ją ofiarności wiernych.
  3. Bóg zapłać za ofiary dziś składane na kolektę gospodarczą na nowe inwestycje w naszej parafii.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Stoczka Warmińskiego w sobotę 23 października. Koszt przejazdu 60 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  5. U ministrantów do nabycia ,,Niedziela’’ dla dzieci ,,Świat misyjny’’ pod chórem nowy numer biuletynu parafialnego za który składamy ofiary na kolejny druk.