OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 19.09.2021 – 26.09.2021

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy we wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w czwartek św. Ojca Pio.
  2. Bóg zapłać za ofiary dziś składane na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu, które kształci przyszłych kapłanów do pracy w naszej diecezji.
  3. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed wieczorną mszą św.
  4. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy młodzież kandydatów do bierzmowania, którzy w tamtym roku rozpoczęli przygotowanie do tego sakramentu na kolejne spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. Biskup podczas odpustu ku czci św. Teresy 1 października.
  5. Zapraszamy dzieci szczególnie dziewczynki do uczestnictwa w scholi dziecięcej naszej parafii aby śpiewem ubogacać liturgię mszy niedzielnych dla dzieci. Scholę prowadzi Pani katechetka Luiza Kabelis a pierwsza próba odbędzie się w czwartki o godz. 17.00 w sali parafialnej.
  6. Zapraszamy do naszej biblioteki parafialnej czynnej po przerwie wakacyjnej w poniedziałki od 16.00 do 17.30.
  7. Przypominamy o autokarowej pielgrzymce do Lichenia w sobotę 2 października. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
  8. U ministrantów do nabycia ,,Niedziela’’ dla dzieci „Świat Misyjny”.