OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 22.08.2021 – 29.08.2021

  1. Dziś już przedostatnia niedziela wakacyjna. Pamiętajmy w tym czasie o Bogu. Niech niedzielna eucharystia będzie najważniejszym wydarzeniem tygodnia.
  2. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy we wtorek św. Bartłomieja Apostoła, w czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek św. Moniki, w sobotę św. Augustyna.
  3. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed wieczorną mszą świętą o 17.45.
  4. W naszej parafii w czwartek 26 sierpnia mszą świętą o godz. 19.00 rozpoczniemy nawiedzenie wizerunku obrazu Świętej Rodziny. Przed 19.00 uroczyście wprowadzimy obraz do świątyni i po powitaniu uroczysta msza święta pod przewodnictwem ks. bp. Józefa Szamockiego. O godz. 21.00 nabożeństwo pojednania z okazją do spowiedzi świętej. W piątek drugiego dnia Nawiedzenia o godz 8.00 msza św. wotywna za wstawiennictwem św. Józefa, o godz. 12.00 Anioł Pański i Różaniec,o 15.00 adoracja i Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 17.00 msza święta na zakończenie Nawiedzenia z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i zawierzenie rodzin Świętej Rodzinie. Między wyznaczonymi nabożeństwami czuwanie indywidualne przed obrazem, do którego gorąco zachęcamy. Intencje mszalne przyjęte na godz. 18.00 będą odprawione w czwartek o 19.00 i w piątek o godz 17.00. Skorzystajmy z tego szczególnego czasu łaski nawiedzenia i przyjdźmy do świątyni na modlitwę w intencji naszych współmałżonków, rodzin, dzieci, bliskich. Niech ten czas nawiedzenia zaowocuje świętością naszych Rodzin.
  5. U ministrantów do nabycia prasa katolicka ,,Niedziela’’ dla dzieci ,,Świat misyjny’’ oraz obrazki, reprodukcje wizerunku św. Rodziny, który nawiedza parafie naszej diecezji po 6 zł .