OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 15.08.2021 – 22.08.2021

1.Pamiętajmy w tym czasie wakacji o Bogu. Niech niedzielna eucharystia będzie najważniejszym wydarzeniem tygodnia. Nie zapominajmy również o zachęcie do podejmowania w tym miesiącu abstynencji od napojów alkoholowych.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzić będziemy we wtorek wspomnienie św. Jacka, w piątek św. Bernarda, w sobotę św. Piusa X.

3.Bóg zapłać za ofiary składane na kolektę gospodarczą oraz za ofiary składane do puszek po mszach świętych na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4.W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45.

5. W naszej parafii od wtorku po wieczornej mszy świętej rozpoczniemy, doroczną 24 godzinną Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy w środę wieczorną mszą św. Zachęcamy do osobistego spotkania z Jezusem Eucharystycznym, aby na modlitwie powierzać Jezusowi nasze troski i radości oraz uwielbiać Go za Jego nieustanną obecność w Najświętszym Sakramencie.

Plan Adoracji w godzinach nocnych:

  • o godz. 21. Apel Maryjny i Różaniec Wspólnoty Różańcowej
  • od godz. 23.00 do 24.00 – ul. Kulerskiego;
  • od godz. 24.00 do 01.00 – ul. Rakowskiego, ul. Sybiraków,
  • od godz. 01.00 do 02.00 – ul. Gąsiorowskiego;ul. Hubala;
  • od godz. 02.00 do 03.00 – ul. Sujkowskiego, ul. Bałtucia;
  • od godz. 03.00 do 04.00 – ul. Mastalerza, ul. Łęgi;
  • od godz. 04.00 do 05.00 – ul. Sobieskiego nr 3-23;
  • od godz. 05.00 do 06.00 – ul. Sobieskiego nr 26-54.

Zachęcamy parafian do adoracji i ofiarowania czasu na osobiste spotkanie z Jezusem Eucharystycznym. W ciągu całej środy zapraszamy na adoracje osoby już nie pracujące, starsze które mogą bezpiecznie nawiedzić kościół i poświęcić czas na modlitwę.

  1. U ministrantów do nabycia „Niedziela”, dla dzieci ,,Świat misyjny’’. Zachęcamy do lektury religijnej w tym czasie wakacji i urlopów. Do nabycia kalendarze misyjne na przyszły rok po 10 zł.